goudentijdperk_header2_donkere_letter_centraal_in_vak
Mandje:
0 Producten
Totaal:: €0.00

0 Product
€0.00




MANI BHADRA Ontgiftingspleisters

ontgiftingspleistersDe kracht van de natuur, zelf ontgiften door de huid.
Een effectieve en betaalbare methode die toxische metalen en andere giftige stoffen op natuurlijke wijze aan het lichaam onttrekt. Herkomst van de werkzame bestanddelen: de natuur. Toepassing: op de voetzolen. 
  
Ontgiftingspleisters nemen afvalstoffen op uit het lichaam,
met de volgende effecten:
Verlichting van pijnklachten in spieren en gewrichten; meer lichaamsenergie; betere bloedcirculatie; berbeterd immuunsysteem (betere weerstand); betere slaap; verbetert het zelfhelend vermogen van het lichaam; Stimuleert het natuurlijke ontgiftingsmechanisme in het lichaam.
  
Ontgiftingpleisters hebben geen bijwerkingen en bevatten geen chemische toevoegingen.


Doosje met 14 ontgiftingspleisters voor een kuur van 7 dagen.
Met een uitgebreid informatieboekje, en een reflexologiekaart van de voeten.
Bamboe Ontgiftingspleisters ontgiften het lichaam op een natuurlijke manier. Geeft een ontspannend gevoel door de absorptie van overtollige afvalstoffen in het lichaam. Gezonde natuurlijke ingrediënten zijn zo vermengd dat de bloedcirculatie wordt gestimuleerd en het lichaam wordt verwarmd.


Informatieboekje MANI BHADRA ontgiftingspleisters. 20 pagina's.
Uitgebreide informatie over de herkomst en de werking van de ontgiftingspleisters.
Tevens instructies hoe de pleisters te gebruiken.



  • «« Begin
  • « Vorige
  • 1
  • Volgende »
  • Einde »»
Resultaten 1 - 2 van 2

Onlangs bekeken poducten

Laatste update: zaterdag, 19 mei 2012 06:45

Het Gouden Tijdperk | Vriesestraat 5 | 3311NN Dordrecht | 078-7507563 | info@hetgoudentijdperk.nl | Contact

Webdesign: Kings Creations